S
Reaction score
71

Profile posts Latest activity Postings About

• merhaba,
    teşekkürler kırdığınız şifre için.
    tp-linklerin şifreleri nasıl kırabiliyoruz? var mı kolay bi yöntemi?
    S
    sevcan34
    Eskiden kolaydı artık güncelleme ile açık kapatıldı yinede bir yolu var ancak yöntem herkesin uyulayabileceği basitlik ve pratiklikte değil o yüzden paylaşmadım forumda

Sizin konunuzda ki ağı kırdıktan sonra yöntemin mantığını anlayıp pratik uygulanabilir bir hale getirebileceğini düşündüğüm üyelere ilettim
    pratik bir hale getirebilirlerse paylaşırlar kullanırız yoksa uğraşılmaz

Sizin konunuzdaki ağı kırmam bu yöntemle kırılabileceğinin ispatı için yaptığım ilk gösteriydi size nasip oldu o sebeple uğraştım yoksa uğraşılmaz

Bu güncelleme ile açığın kapatılması son birkaç aydır sürmekte zamanla yöntem pratikleştirilip kolay aşılabilir bir hale gelir veya başka bir güncelleme ile imkansız halede gelebilir bilemiyorum

Forumdakiler çok güçlü bilgisayarlara sahipler muhtemelen tüm TT tplink ler için çalışıcak bir sözlük oluşturup kullanıcaklar bu 20GB üstünde olur ve kullanmak için yeterli güce sahip donanım gerektirir öyle yaparlarsa ben kendim için bile uğraşmam eklerim foruma yardımcı olurlar

Umarım açıklayıcı olmuştur saygılar?
    jeenge
    jeenge
    yazdıklarınız daha da meraklandırdı beni aslında nasıl kırıldığı konusunda :)
    bahsettiğiniz yöntem diğer yazılan python scriptleri gibiyise belki yardımcı da olabilirim.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…